Březen ve znamení vytyčování

V průběhu posledního měsíce se naplno rozběhlo několik velkých staveb. Jezdíme z lokality na lokalitu, vytyčujeme a zaměřujeme skutečné stavy.

Vytyčování ZTV

Na dvou lokalitách v okrese Olomouc a dvou lokalitách v okrese Kroměříž vytyčujeme pro budoucí výstavbu rodinných domů. Vytyčili jsme trasy kanalizace, vodovodu, veřejného osvětlení, ale i hranice pozemků a obruby komunikací. Geodetické práce v na těchto stavbách budou pokračovat celé léto.

Nivelace

Další větší zakázkou je nivelace hydrogeologických vrtů. Na několik místech Olomouckého kraje zjišťujeme a ověřujeme přesné výšky.

GIS

Kromě inženýrské geodezie a katastru nemovitostí se věnujeme také geografickým informačním systémům. Během března jsme doměřili další část pro Digitální technickou mapu města Přerova. A pro obec Svébohov jsme vyhotovili pasport komunikací a dopravního značení.

Nabídka práce

Stále hledáme kolegu do našeho mladého kolektivu. Požadujeme vzdělání v oboru geodézie (SŠ/VŠ), praxe výhodou. Více informací naleznete zde. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.