Jarní měření a vytyčování

Stavební a geodetické práce se s příchodem pěkného počasí rozběhly naplno, a také my jezdíme ze stavby na stavbu. Měříme nejen po celém Olomouckém kraji, ale zajíždíme i do Zlínského nebo Moravskoslezského kraje.

Vytyčování domů, inženýrských sítí i hal

Stále hodně jezdíme vytyčovat, a to různé druhy staveb. V Horce jsme vytyčovali přístavbu u základní školy, v Cholině jsme začali chystat výstavbu kanalizace, v Holešově jsme vytyčili komunikace, ale také jezdíme vytyčovat piloty pro stavbu hal.

Zaměření skutečných stavů

Po zhotovení vytyčených lokalit pokračujeme se zaměření skutečných stavů a vyhotovením dokumentace. Takto jsme odevzdali například zakázku v Domamyslicích (komunikace, kanalizace a vodovod) nebo v Kostelci na Hané (komunikace, VO, kanalizace a vodovod)

Geometrické plány

Pro úpravu katastrální mapy je potřeba katastrálnímu úřadu dodat geometrický plán – a ty my taky umíme. Během uplynulého měsíce jsme vyhotovili geometrický plán pro rozdělení pozemku v Kostelci, opravu katastrální hranice v Jívové nebo vyznačení rodinného domu v Kralicích.

Nabídka práce

Stále hledáme kolegu do našeho mladého kolektivu. Požadujeme vzdělání v oboru geodézie (SŠ/VŠ), praxe výhodou. Více informací naleznete zde. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.